Hakkımızda

Ülkemizde üretimi bulunmayan mantolama ve alçı sıva filesi ithalatı ile ticaret hayatına başlayan Marinas; çözüm ortakları ile yıllar içinde kurduğu iyi ilişkiler ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ürün yelpazesini genişletmiştir.

Çözüm ortaklarımız arasında yer alan ısı yalıtım ürünleri üreticilerinin, sistem elemanlarını da tedarik eden Marinas, sıva filesi ithalatı ve satışında bölgesinde lider konuma ulaşmasının yanında diğer yalıtım sistem elemanlarındaki güçlü bayilikleri ile yalıtım ürünleri alanında geniş bir ürün yelpazesine ulaşmıştır.

Her geçen gün kendisini yenileyen ve geliştiren firmamız Kahramanmaraş ili Türkoğlu ilçesinde hizmete giren Marinas Yapı Market`le sistem elemanlarındaki bayiliklerinin yanında diğer ısı yalıtımı ürün çeşitlerinde de sahip olduğu güçlü bayiliklerle faaliyetlerine devam etmektedir.

Su ve ses yalıtımı ürünleri ve diğer ince inşaat malzemeleriyle ürün gamını genişleten firmamız; kalitetli ürün, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyon ve Misyonumuz


Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile her zaman en iyi olmayı hedefleyen firmamız için iş ahlakı , dürüstlük ve müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır.


Gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiği bilincinde olan firmamız , doğru ürünü doğru pazarla buluşturma ilkesi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

To Top